Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwycięski zespół z instruktorką Barbarą Smółką fot. Z arch. Barbary Smółki

12 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kleczewie odbył się konkurs kolęd, w ramach 26. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej Anioły 2023. Główną nagrodę oraz statuetkę Anioła otrzymał zespół Boska paczka reprezentujący gminę Orchowo.

Na scenie ośrodka kultury w Kleczewie panowała iście świąteczna atmosfera. Uczestnicy przygotowali zarówno tradycyjne kolędy, jak i popularne utwory związane tematycznie z grudniowymi świętami. Oprócz kolęd Przybieżeli do Betlejem, czy Pójdźmy wszyscy do stajenki można było posłuchać hiszpańsko-angielskiego hitu Feliz Navidad.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Komisja artystyczna w składzie: Sylwia Dziardziel - muzyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, Mirosław Grzanka - muzyk z Konińskiego Domu Kultury, Krystian Weber - muzyk, specjalista ds. programowych Centrum Kultury i Sztuki w Koninie,  po wysłuchaniu 19 prezentacji konkursowych w kategorii solistów postanowiła przyznać nagrodę Dominice Grylewicz oraz Wiktorii Krasce - podopiecznym Barbary Smółki z Orchowa, które wokalnie wspomogły także zespół Wesołe Nutki prowadzony przez Barbarę Smółkę. Ponadto wyróżnienie w kategorii zespołów wokalnych otrzymał Zespół Wesołe Nutki reprezentujący gminę Orchowo.

Zespół Boska Paczka reprezentujący gminę Orchowo zgarnął najwyższą nagrodę, czyli Grand Prix. W nagrodę zespół otrzymał kartę prezentowaną wartości 400 zł do Empiku - Kolejny Anioł trafił do naszej kolekcji. Jestem bardzo dumna z całego zespołu – powiedziała Basia Smółka.

W kategorii soliści udział w Przeglądzie wzięły również Urszula Nalazek oraz Gabriela Nalazek. Przy pianinie zasiadł Kamil Trzebiński.

Paweł Lachowicz, 14 I 2023

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.