Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tradycyjnie na biesiadzie zagra niezawodny zespół muzyczny Albatros z Wójcina, z którym wspólne biesiadowanie trwa już 17 lat fot. Paweł Lachowicz

Nieodzowną i integralną częścią gali biesiadnej, organizowanej przez GOKIR w Jeziorach Wielkich będzie też wspólne śpiewanie piosenek z wcześniej przygotowanych przez zespół śpiewników.

W ostatnią sobotę karnawału, która w tym roku przypada 18 lutego, po dwuletniej przerwie związanej z pandemią, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich powraca do organizacji Spotkania z Piosenką Biesiadną. Tradycyjnie na biesiadzie zagra zespół muzyczny Albatros z Wójcina, z którym wspólne biesiadowanie trwa już 17 lat. Rozpoczynająca się o 18.00 impreza taneczna zostanie zorganizowana już po raz 25.

W tym roku organizatorzy zapewniają też sporo dodatkowych atrakcji dla uczestników zabawy, jednak pozostają one niespodzianką. Jak co roku nieodzowną i integralną częścią gali biesiadnej będzie też wspólne śpiewanie piosenek z wcześniej przygotowanych przez zespół śpiewników.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Dotychczas z uczestnictwa w biesiadzie korzystało wielu mieszkańców i sympatyków gminy bez względu na wiek. Pomimo, że biesiada organizowana jest od zawsze z myślą o mieszkańcach gminy, od kilku lat uczestniczą w niej też mieszkańcy okolicznych gmin - Inowrocławia, czy też Strzelna. Z chwilą przystąpienia do organizacji  biesiad, zakładano, że będzie ona zorganizowana na 80 osób. Jednak chętnych było o wiele więcej i nie dali oni odporu organizatorom. W związku z tym tegoroczna biesiada może zgromadzić więcej osób, w różnym wieku.

Bilety są do nabycia w biurze GOKiR do 14 lutego.  

Gospodarzami i pomysłodawcami imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich z dyrektorem Krzysztofem Zwolińskim.

Paweł Lachowicz, 24 I 2023

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.