Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na scenie prezentują się Strzelnianki/Kujawianki pod kierunkiem Waldemara Krystkowiaka fot. Paweł Lachowicz

W strzeleńskim Domu Kultury, 3 lutego gościli seniorzy z terenu całej gminy. Okazją do wspólnego świętowania był miniony Dzień Babci i Dziadka.  

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Impreza odbyła się w wyremontowanej sali widowiskowej Domu Kultury. W związku z tym, że duży udział w pozyskaniu środków zewnętrznych na remont z Ministerstwa Kultury  i Dziedzictwa Narodowego miała posłanka Ewa Kozanecka do wspólnego świętowania zaprosił ją dyrektor Paweł Gębala. Warto nadmienić, że II etap remontu ośrodka kultury wyniósł w sumie 660.000 zł. Podczas piątkowego spotkania władze gminy oraz seniorzy bukietami kwiatów podziękowali Ewie Kozaneckiej za to, że jest dobrym duchem Strzelna. Natomiast posłanka podkreśliła, że owoc jej starań, to także doskonała współpraca z samorządem Strzelna. Po wystąpieniach dyrektor Paweł Gębala złożył wszystkim seniorom najlepsze życzenia z okazji minionego Dnia Babci i Dziadka.

 

Podziękowania za okazane wsparcie między innymi przy staraniu się przez Dom Kultury o wsparcie na remont sali widowiskowej z rąk szefowej strzeleńskich seniorów Mścisławy Piotrowicz odbiera posłanka Ewa Kozanecka fot. Paweł Lachowicz

 

Po części oficjalnej w repertuarze piosenek biesiadnych wystąpił zespół śpiewaczy Strzelnianki/Kujawianki pod kierunkiem Waldemara Krystkowiaka. Do późnych godzin popołudniowych seniorzy bawili się w rytm muzyki granej przez zespół muzyczny Dublerzy.

 

Spotkanie strzeleńskich seniorów przy kawie i muzyce odbyło się w wyremontowanej sali widowiskowej Domu Kultury fot. Paweł Lachowicz

 

We wspólnej zabawie uczestniczyli seniorzy zrzeszeni w Klubie Seniora, działającym przy Domu Kultury, zrzeszeni w Kole Emerytów i Rencistów oraz Inwalidów Koła w Strzelnie z szefową Mścisławą Piotrowicz oraz seniorzy z Klubu Seniora działającego w Domu Dziennego Pobytu Dom Przyjaźni w Łąkiem prowadzonym przez Stowarzyszenie Ecce Homo z prezeską Lidią Osowicz-Chudzińską. Gościnnie w spotkaniu uczestniczyli też członkowie PTTK w Strzelnie.

 

 

Paweł Lachowicz, 4 II 2023

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.