Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na drogach

21 września w Urzędzie Miejskim w Strzelnie odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dotyczące opracowania projektowego dla obwodnicy Strzelna na etapie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowym z elementami Koncepcji Programowej.

Stwarza to niebezpieczeństwo dla pieszych, rowerzystów, ale także kierowców samochodów.

Ruch pieszych i rowerzystów w czasie remontu możliwy będzie tylko przez wiadukt kolejowy.

Ulica Wodna w Mogilnie prowadzi od ul. Hallera, potem wzdłuż parku, przecina planty i dalej prowadzi nadjeziorną promenadą.

Nowa nakładka asfaltowa pojawi się na odcinku od ronda Engelskirchen do mostku na rzece Pannie i na odcinku od ronda Jana Dudziaka do ul. Korczaka.

Na ul. Piłsudskiego kierowcy i piesi muszą uważać, bo jest to wąska droga i panuje tam duży ścisk.

Prace drogowe polegające na sfrezowaniu dotychczasowej nawierzchni asfaltowej, wypoziomowaniu studzienek i położeniu nowej nakładki asfaltowej wykonywane są także na ulicach w centrum Mogilna, których właścicielem jest Wojewódzki Zarząd Dróg i tworzą one drogę wojewódzką nr 254.

Kontynuowany jest remont ulic w Mogilnie, których właścicielem jest gmina Mogilno. Przypomnijmy, że radni Rady Miejskiej na wniosek burmistrza Leszka Duszyńskiego przeznaczyli na remonty ponad 1.800.000 zł. Na razie prace prowadzone były na ul. Słowackiego i ul. Konopnickiej.

15 sierpnia, na przejeździe kolejowym w Wiecanowie doszło do awarii rogatek i sygnalizacji świetlnej spowodowanej usterką kabla sterującego.

Burze, które niespełna dwa tygodnie temu przemieszczały się przez powiat mogileński dały się we znaki m.in. mieszkańcom Marcinkowa (gm. Mogilno). Właśnie wtedy doszło do awarii oświetlenia ulicznego, której do tej pory nie udało się usunąć.

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.