Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Widok na zamknięte dla pieszych przejście od strony parku miejskiego fot. Marek Holak

Wszystko przez prace budowlane na terenie byłego ogródka jordanowskiego w Mogilnie, gdzie powstaje park handlowy. Mogą one potrwać do kilku miesięcy.

Od strony ul. Hallera do amfiteatru letniego i do parku miejskiego w Mogilnie prowadzi droga. Korzystają z niej także samochody Mogileńskiego Domu Kultury, samochody wykonawców, którzy występują w amfiteatrze, autobusy, które parkują na placu przy amfiteatrze i wykonywane są w nich badania mammograficzne czy akcje krwiodawstwa.

Firma budująca park handlowy na terenie byłego ogródka jordanowskiego zamknęła zejście ze względu na trwające tam prace budowlane.

Do parku od strony ul. Hallera można zejść drogą przy Pepco i markecie Mila, jak również zejściem od strony ul. Kościuszki.

Pewne problemy z dowiezieniem mobilnej sceny i sprzętu nagłaśniającego może mieć zespół No Longer Music z Amsterdamu, którego koncert zaplanowany jest dzisiaj (w środę, 10 lipca) o 20.00 na placu przy amfiteatrze.

Marek Holak, 10 VII 2019

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.