Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Posłanka Magdalena Łośko podczas jednego ze spotkań samorządowców zorganizowanego w Strzelnie. Na zdjęciu z senatorem Krzysztofem Brejzą i wicestarosta mogileńskim Marianem Mikołajczakiem. fot. Magdalena Lachowicz

Poseł na Sejm RP Magdalena Łośko z Inowrocławia złożyła  poprawki do budżetu państwa na 2020 rok.

Obecnie w Sejmie trwają prace nad projektem budżetu państwa na 2020 rok. We wszystkich komisjach sejmowych rozpatrywane są jej zapisy. Jest to jednocześnie moment, w którym posłowie mogą zgłaszać swoje poprawki do projektu budżetu. Poseł Magdalena Łośko zgłosiła tzw. poprawki regionalne. Dotyczą one budowy obwodnicy Strzelna i Kruszwicy. Są to ważne inwestycje drogowe zwłaszcza w kontekście ostatnich zdarzeń drogowych między innymi w Strzelnie, gdzie były to zdarzenia zagrażające zdrowiu i życiu uczestników ruchu drogowego. Każdego dnia przez centrum miasta przejeżdża blisko 20 tysięcy pojazdów. Ogromne natężenie ruchu spowodowane przez krzyżujące się drogi krajowe stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. W związku z tym Poseł Magdalena Łośko wnioskowała o zabezpieczenie środków, które umożliwią realizację I etapu inwestycji.

Kolejna poprawka zgłoszona przez poseł Magdalenę Łośko dotyczy modernizacji drogi krajowej nr 15 na odcinku Inowrocław-Toruń. Realizacja tej inwestycji w połączeniu z obwodnicą Strzelna, zdaniem pani poseł pozwoli na sprawne połączenie południowo-zachodniej części województwa z autostradą A1. - Kompletna realizacja tych trzech inwestycji znacząco odciąży miasta i rozwiąże wiele problemów komunikacyjnych tej części regionu, zwiększy szanse jego rozwoju i poprawi bezpieczeństwo mieszkańców - twierdzi posłanka Łośko.

AKTUALIZACJA

30 stycznia Sejmowa Komisja Finansów Publicznych głosami PiS odrzuciła wszystkie poprawki do budżetu państwa na 2020 rok zgłoszone przez Koalicję Obywatelską - łącznie 537, w tym także poprawki poseł Magdaleny Łośko.

Magdalena Lachowicz, 31 I 2020

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.