Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Starosta mogileński Bartosz Nowacki fot. Marek Holak

Jeżeli między 13 marca a 1 kwietnia przypada Tobie 30-dniowy termin załatwienia sprawy rejestracji pojazdu, bądź zgłoszenia nabycia lub zbycia pojazdu i go przekroczysz - nie podlegasz karze.

Starosta mogileńsi Bartosz Nowacki w związku z trwającą sytuacją zagrożenia koronawirusem, skierował 13 marca do mieszkańców apel, który zawiera kilka ważnych, praktycznych informacji, także dla osób załatwiających sprawy w Wydziale Komunikacji.

Starosta prosi o ograniczenie osobistych wizyt osobistych w Wydziale Komunikacji Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Mogilnie. - Zachęcam, aby zawiadomienia o nabyciu lub zbyciu pojazdu uprzednio zarejestrowanego na terytorium RP, dokonywać za pośrednictwem poczty tradycyjnej oraz poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP. Szczególną uwagę powinny zwrócić osoby, które przyjeżdżają z zagranicy i chcą zarejestrować pojazdy. Decyzją starosty mogileńskiego, wszystkie osoby, którym 30-dniowy termin załatwienia sprawy przypada w dniach 13 marca 2020 r. - do 1 kwietnia 2020 r. nie będą podlegać karze. Podobnie wygląda sytuacja w odniesieniu do zgłoszenia nabycia/zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju.

Starosta Bartosz Nowacki prosi również o ograniczenie odbioru stałych dowodów rejestracyjnych.

Informacje w sprawach z zakresu Wydziału Komunikacji udzielane będą drogą telefoniczną lub elektroniczną:

* sprawy związane z rejestracją pojazdów: (52) 318-50-90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* sprawy związane z transportem: (52) 318-50-90

* sprawy związane z prawem jazdy: (52) 318-50-91, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Holak, 15 III 2020

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.