Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

27 maja w Strzelnie odbyła się konferencja prasowa, podczas której minister infrastruktury Rafał Weber poinformował o podpisaniu programu inwestycyjnego na budowę dwóch rond w mieście, czyli przebudowę skrzyżowań ulic Michelsona i Kolejowej oraz Św. Ducha i Kolejowej.

Minister zapewniał, że dzięki tej inwestycji udrożniony zostanie ruch z dróg podrzędnych i zapewnione zostanie w większym stopniu bezpieczeństwo zarówno rowerzystów, jak i pieszych. Dzięki podpisanemu w Strzelnie programowi zabezpieczone zostaną środki finansowe na realizację tego zadania. Ponadto od teraz bydgoski oddział GDDKiA będzie mógł prowadzić całą procedurę przetargową, rozpocząć, później ogłosić, przeprowadzić przetarg. Budowa rond zostanie zrealizowana w przyszłym, 2022 roku.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w środę, 2 czerwca.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 27 V 2021

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.