Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prace na ul. Mickiewicza   fot. Marek Holak

Kontynuowany jest remont ulic w Mogilnie, których właścicielem jest gmina Mogilno. Przypomnijmy, że radni Rady Miejskiej na wniosek burmistrza Leszka Duszyńskiego przeznaczyli na remonty ponad 1.800.000 zł. Na razie prace prowadzone były na ul. Słowackiego i ul. Konopnickiej.

Obecnie kierowcy muszą uważać na ul. Mickiewicza, gdzie sfrezowana została dotychczasowa nawierzchnia asfaltowa na odcinku od pl. Wolności do stadionu należącego do spółki Mogilno Sport. Prace trwają w ulicy także przy studzienkach, dlatego kierowcy jadący ulicą muszą uważać na stojące w różnych miejscach jezdni pachołki. Czujni muszą także piesi (choć ta uwaga dotyczy także kierowców), bo wraz ze zdarciem asfaltu zniknęły pomalowane pasy na przejściach dla pieszych. O tym, że są tam przejścia informują tylko znaki drogowe.

Podobna sytuacja panuje na ul. Kilińskiego - na krótkim, ale newralgicznym dla płynności ruchu w zachodniej części miasta - odcinku między zjazdem z wiaduktu a ul. Konopnickiej. Tu także został sfrezowany dotychczasowy asfalt i wykonywana będzie nowa nakładka bitumiczna.

 

Remont ul. Kilińskiego w Mogilnie fot. Marek Holak

 

Prace po wygraniu przetargu wykonuje na obydwu ulicach firma Inodrog z Inowrocławia.

Marek Holak, 19 VIII 2021

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.