Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prace przy remontowaniu nawierzchni ul. Hallera w Mogilnie   fot. Paweł Grządziela

Nowa nakładka asfaltowa pojawi się na odcinku od ronda Engelskirchen do mostku na rzece Pannie i na odcinku od ronda Jana Dudziaka do ul. Korczaka.

W piątek 27 sierpnia od rana rozpoczął się remont ul. Hallera w Mogilnie. Sfrezowany zostanie odcinek od ronda na wysokości siedziby Pałuk do wysokości ul. Korczaka, prowadzącej do Przedszkola. Drugi remontowany odcinek na tej ulicy prowadzi od ronda im. Engelskirchen do mostku na Pannie. Z lewej strony patrząc od ronda, jezdnia będzie remontowana do skrętu do marketu Biedronka. W tej części sfrezowana zostanie także nawierzchnia jezdni na mostku Pannie. Nie będzie jednak remontu elementów konstrukcyjnych mostku.

W części jezdni po stronie Biedronki, jezdnia zostanie tak sfrezowana i położona nowa nakładka bitumiczna, by nie występowały już obniżenia i zapadliska w jezdni. W nich gromadziła się woda i przy przejeździe samochodów, oprykiwani wodą byli piesi korzystający z chodnika.

Roboty wykonuje inowrocławska firma Inodrog.

Marek Holak, 27 VIII 2021

Reklama na stronie

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.