Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mieszkaniec Trzemeszna zatrzymał pijanego kierowcę i zabrał mu kluczyki.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

29 czerwca doszło do ujęcia obywatelskiego nietrzeźwego kierowcy. Dokonał tego 29-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, który zauważył samochód volvo wykonujący podejrzane i stwarzające zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego manewry.

Mężczyzna ujął kierowcę przed przejazdem kolejowym w Niewolnie (gm. Trzemeszno) i odebrał mu kluczyki. Na miejsce przybyli miejscowi policjanci. Kierowcą volvo okazał się 55-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, który w momencie przyjazdu policjantów przesiadł się i próbował udawać pasażera. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,48 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi trzemeszeńska policja.

Roman Wolek, 6 VII 2022

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.