Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Patrole policji zwrócą uwagę przede wszystkim na drożność ruchu, kierowaniem na parkingi i ogólne bezpieczeństwo drogowe.

REKLAMA

1 listopada w Strzelnie rodziny udające się na cmentarze położone przy ul. Kolejowej i ul. Sportowej będą mogły zaparkować swoje samochody na parkingach znajdujących się na:

* ul. Kościuszki (2 parkingi przy cmentarzu),

* ul. Cieślewicza (plac przy Komisariacie Policji),

* ul. Sportowej (parking przy nowym cmentarzu),

* ul. Kolejowej/Towarowej (baza PKS),

* ul. Raj/Kolejowa (parking przy sklepie Delikatesy Centrum).

Oprócz wyznaczonych miejsc samochody będzie można parkować na istniejących parkingach publicznych oraz w miejscach, gdzie nie jest to zabronione przepisami ruchu drogowego. Dodatkowo parking przy Delikatesach Centrum w dniu 1 listopada zostanie zwolniony z opłat.

Ze względu na trwającą przebudowę skrzyżowań dojazd do nowego cmentarza przy ul. Sportowej możliwy jest wyłącznie ulicą Miradzką, za stadionem sportowym. Wzorem lat ubiegłych policja w Strzelnie wystawia dodatkowe patrole w dniu Wszystkich Świętych mające na celu zabezpieczenie porządku w ruchu drogowym oraz zapewnienia bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby bliskich.

Przydatny telefon: Komisariat Policji w Strzelnie tel. 47-75 -271-10.

Magdalena Lachowicz, 28 X 2022

.

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.