Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ulice zaznaczone kolorem czerwonym oraz wewnętrzna część parkingu zostaną wyłączone z ruchu w czwartek 1 grudnia o 6.00 i będą wyłączone aż do końca imprezy, czyli do 4 grudnia, do 24.00.

W związku z zaplanowanym Wielkim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, który odbędzie się na rynku w Strzelnie zmianie ulega organizacja ruchu w okolicy rynku.

Na czas trwania przygotowań do jarmarku oraz samej imprezy, na rynku zmieni się organizacja ruchu. Z wyłączonymi drogami będziemy mieli do czynienia od czwartku 1 grudnia od godziny 6.00 aż do niedzieli 4 grudnia  do godziny 24.00. Z ruchu wyłączone zostaną północna oraz wschodnia ulica rynku oraz wewnętrzna część parkingu przy drodze krajowej 15.

Kierowcy proszeni są o usunięcie parkujących w tych miejscach pojazdów. Na czas przygotowano dodatkowe miejsca parkingowe na terenie miasta: przy cmentarzu ul. Kolejowa, plac przy komisariacie policji ul. Cieślewicza, parking przy Ochotniczej Straży Pożarnej ul. Sportowa, baza PKS ul. Towarowa, wzdłuż ul. Gimnazjalnej, plac przy bazylice, parking przy hali sportowej ul. Topolowa, parking przy SOSW ul. Parkowa.

Magdalena Lachowicz, 29 XI 2022

Na drogach: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na drogach

Więcej: Na drogach

loading...
Więcej: Na drogach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.