Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

W piątek 3 stycznia na drogach regionu po obffitych opadach śniegu i padającym deszczu, panują trudne warunki atmosferyczne. Do tego w nocy mają pojawić się ujemne temperatury.

W miejscowości Mokre (gm. Dąbrowa) doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W środku przebywał mężczyzna, który opuścił budynek z pomocą syna. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 stycznia w Rzadkwinie (gm. Strzelno) około 21.45.

Akt włączenia przekazali w piątek 27 stycznia w Kwieciszewie (gm. Mogilno) wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz i kujawsko-pomorski komendant wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kaczmarek.

52-letni mężczyzna był poszukiwany czterema listami gończymi do odsiadki wyroku za liczne oszustwa.

Wykroczenie drogowe na krajowej 15 zarejestrowała kamera samochodowa jednego z kierowców.

Na zdjęciu po lewej: młodszy inspektor Tomasz Rybczyński, który od 26 stycznia br. jest pełniącym obowiązki komendanta powiatowego policji w Żninie fot. Joanna Świetnicka - archiwum Tygodnika Pałuki. Na zdjęciu po prawej: komendant Mariusz Gaik w przyjacielskiej pogawędce z komendantem powiatowym straży w Żninie, st. bryg. Grzegorzem Rutkowskim fot. Karol Gapiński

Zastępca komendanta policji z Mogilna, młodszy inspektor Tomasz Rybczyński po 24 latach służby w garnizonie policji w Mogilnie przechodzi do Żnina i będzie pełnił obowiązki komendanta żnińskiej policji powiatowej. Dotychczasowy szef policji w Żninie otrzymał awans i będzie dowodził komendą miejską w Toruniu.

Jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Okazało się, że 31-letni mieszkaniec powiatu kolskiego ukrywał się w jednym z mieszkań w Mogilnie przed odsiadką. Wpadł, bo 10 stycznia ukradł rower na ul. Jagiełły.

30-letni kierowca peugeota 206 był na tyle nieodpowiedzialny, że w takim stanie wiózł jeszcze pasażerkę.

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.