Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Do kradzieży doszło kilka dni temu w jednym z mogileńskich marketów.

16-letni mieszkaniec gminy Mogilno postanowił zrobić sobie przejażdżkę cudzym autem. Miał jednak sporego pecha. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Mogilnie.

Policjanci wydziału kryminalnego KPP w Mogilnie zapukali do drzwi jednego z domów na terenie miasta.

Ostrzegają przed nimi mogileńscy policjanci, ponieważ statystyki są bardzo niepokojące. Tylko od czerwca w powiecie odnotowano 5 zgłoszeń dotyczących oszustwa przy pomocy portalu OLX oraz aplikacji WhatsAPP.

34-latek z Mogilna włamał się do lokalu gastronomicznego na ulicy Plac Wolności w Mogilnie. Kradzież nie ujdzie mu na sucho. Wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego.

W niedzielę, 22 sierpnia odnalezione zostało ciało drugiego z mężczyzn, Jakuba Sz. We wczesnych godzinach rannych ciało martwego syna dryfujące na jeziorze odnalazł ojciec zaginionego.

W ubiegłą niedzielę na ul. Aleje Niepodległości w Mogilnie dwaj młodzi mężczyźni włamali się do sklepu. Ich łupem padł radioodtwarzacz, rzeczy dziecięce i pieniądze.

6 sierpnia doszło na drogach powiatu mogileńskiego do dwóch groźnych wypadków.

Do poważnego wypadku drogowego doszło 5 sierpnia ok. 17.25 na odcinku drogi krajowej nr 25 w Berlinku (gm. Jeziora Wielkie).

Aż 6 zastępów straży pożarnej z powiatu mogileńskiego zadysponowano wczoraj, 4 sierpnia do pożaru prasy i ścierniska w miejscowości Duszno (gm. Trzemeszno).

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.