Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Paweł Lachowicz

29 lipca strażacy z OSP w Ostrowie i PSP w Mogilnie oraz wezwani płetwonurkowie z Bydgoszczy wyciągali z jeziora Ostrowskiego, na plaży w Ostrowie (gm. Strzelno) zatopiony renault laguna.

Kilka minut po godzinie 10.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który wjechał do jeziora na plaży w centrum wioski. Po przybyciu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce wezwano płetwonurków z Bydgoszczy.

Po przeprowadzonych oględzinach okazało się, że samochód znajdował się na dnie jeziora ok. 20 metrów od brzegu. Natychmiast podjęto akcje wydobycia auta tak, by uniknąć skażenia wód jeziora. Przeprowadzono także wywiad, z którego wynikało, że samochód musiał samoistnie stoczyć się ze skarpy do jeziora. Nie znajdowały się w nim żadne osoby.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Paweł Lachowicz, 29 VII 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.