Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. archiwum KPP Gniezno

Mężczyzna był widziany ostatni raz 13 kwietnia.

REKLAMA

Roman Soszka jest mieszkańcem Trzemeszna. 13 kwietnia opuścił swoje miejsce zamieszkania nie informując domowników dokąd się udaje. Ostatni kontakt z rodziną miał w dniu zaginięcia około godziny 22.00. Od tamtej pory nie powrócił do domu, ani nie skontaktował się z rodziną. Jego telefon pozostał w domu, miał przy sobie jedynie dokumenty.

Rysopis zaginionego: Wzrost: 166-170cm, włosy: krótkie, ciemne, oczy: piwne, szczupła budowa ciała.

W dniu zaginięcia ubrany był w pikowaną kurtkę w czarnym kolorze, spodnie jeansowe oraz buty sportowe w kolorze czarnym. Miał ze sobą zieloną torbę zakupową.
Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informację o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, nr tel 47-772-12-11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Roman Wolek, 27 IV 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.