Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Paweł Lachowicz

W sobotni poranek, 30 kwietnia w Strzelnie młody mężczyzna oblał się substancją łatwopalną, a następnie się podpalił.

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło około 9.00 rano na strzeleńskim rynku. W jego centralnym punkcie, gdzie odbywają się wszystkie imprezy kulturalne. Wychodzącego z domu 24-letniego mężczyznę, mama miała spytać go, czy zjadł śniadanie i zażył tabletki. Ten miał jej odpowiedzieć, że nie jest głodny i idzie się tylko przejść. Nie uszedł jednak daleko, na rynku oblał się substancja łatwopalną i dokonał samopodpalenia.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

W tym czasie na rynku odpoczywali motocykliści, którzy jechali na zlot do Lichenia. Widząc płonącego człowieka wzięli wodę w butelkach, którą mieli przy sobie i zaczęli go gasić. Później kupili jeszcze w pobliskim sklepie zgrzewki wody i nadal gasili płonącego mężczyznę. Gdy ogień został ugaszony próbowali zdjąć z mężczyzny zwęgloną odzież. W między czasie nadjechała strzeleńska straż pożarna, policja i karetka z zespołem ratowników medycznych. Ostatecznie przytomnego mężczyznę z licznymi oparzeniami do szpitala przetransportował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wstępnie ratownicy ocenili, że poparzeniu uległo 90% powierzchni ciała mężczyzny.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Mężczyzna dzień wcześniej był normalnie w pracy i nic nie wskazywało na to, by miał jakieś problemy, był też wyznaczony do obsługi porządkowej podczas Aktywnej Majówki, która odbędzie się w niedzielę 1 maja na plaży głównej w Przyjezierzu.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 5 maja.

AKTUALIZACJA

W niedzielę rano 1 maja, 24-letni mężczyzna wskutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Magdalena Lachowicz, 30 IV 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.