Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pomocy poszkodowanemu motocykliście udzielili ratownicy ZRM i strażacy   fot. Paweł Grządziela

74-letniemu sprawcy, kierowcy renaulta kangoo, policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów drogowych.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło we wtorek 17 maja o 9.40 w Mogilnie na ul. Piłsudskiego. Jak poinformował nas rzecznik prasowy KPP Mogilno st. asp. Tomasz Bartecki, policjanci ustalili na miejscu, że kierujący samochodem renault kangoo, 74-letni mieszkaniec gminy Janikowo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo z ul. Piłsudskiego w ul. Jana Pawła II. W tym momencie ul. Piłsudskiego od strony ul. 900-lecia nadjeżdżał motocyklista. 18-latek uderzył yamahą w prawy bok renaulta kangoo i wywrócił się na jezdnię.

 

Do zderzenia renault kangoo z motocyklem yamahą doszło na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i ul. Jana Pawła II w Mogilnie fot. Paweł Grządziela

 

- Ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego po przeprowadzonym badaniu nie stwierdzili przesłanek do hospitalizacji poszkodowanego motocyklisty - informuje rzecznik policji. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 74-letniemu sprawcy policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów drogowych.

Marek Holak, 17 V 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.