Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Fiat po zderzeniu ze skodą wylądował w rowie fot. OSP Strzelno

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba zmarła po przewiezieniu do szpitala.

W piątek, 17 czerwca około 17.35 na drodze krajowej nr 15 w Kopcach (gm. Strzelno) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wypadku udali się strażacy z dwóch zastępów JRG Mogilno oraz druhowie z OSP ze Strzelna i OSP z Kwieciszewa.

REKLAMA

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba zmarła po przewiezieniu do szpitala. Strażacy z PSP w Mogilnie relacjonują, że po ich przybyciu na miejsce zdarzenia, jeden pojazd (skoda) znajdował się na lewym pasie drogi, a kierujący znajdował się poza pojazdem bez widocznych obrażeń. Drugi pojazd (fiat) znajdował się w przydrożnym rowie. W pojeździe uwięziony był kierowca. Działania zastępów polegały na uwolnieniu osoby uwięzionej w fiacie przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Poszkodowanemu unieruchomiono odcinek szyjny oraz ewakuowano z pojazdu na noszach typu deska. Następnie poszkodowany został przekazany przybyłemu na miejsce zdarzenia ratownikom medycznym. Drugiemu poszkodowanemu udzielono wsparcia psychicznego.

Po przebadaniu przez ratownika medycznego na miejsce zdarzenia została skierowana druga karetka pogotowia. W obu pojazdach odłączono instalacje elektryczne. Po przebadaniu przez ZRM, osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. W wyniku poniesionych obrażeń jedna osoba zmarła w szpitalu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Magdalena Lachowicz, 18 VI 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.