Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uderzenie w słup spowodowało jego uszkodzenie i przechylenie w kierunku torów fot. Roman Wolek

W Lubiniu tir zjechał z drogi i uderzył w słup kolejowej trakcji elektrycznej. Są utrudnienia w ruchu pojazdów i pociągów.

REKLAMA

Prawdopodobną przyczyną mogła być awaria układu kierowniczego w ciężarówce.

Dziś przed 14.00 doszło do kolizji na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Lubiniem a Wydartowem (gm. Trzemeszno) na prostym odcinku drogi położonej obok linii kolejowej, Samochód ciężarowy jadący od kierunku Strzelna w kierunku Trzemeszna zjechał do rowu, a następnie uderzył w słup kolejowej trakcji elektrycznej powodując jego przechylenie nad torami. Na szczęście w tym czasie torem tym nie przejeżdżał żaden pociąg.

Ciężarówka zjechała nagle z jezdni fot. Roman Wolek

W wyniku zdarzenia wstrzymany został ruch kolejowy na jednym torze. Odbywa się on obecnie wahadłowo po drugim torze. Kolizja spowodowała także utrudniania na drodze krajowej nr 15. W miejscu tym ruch pojazdów również odbywa się wahadłowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyna zjechania tira z drogi mogła być awaria układu kierowniczego. Samochodem kierował 37-letni obywatel Ukrainy, Był trzeźwy.

Roman Wolek, 19 VII 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.