Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do wypadku doszło na zakręcie drogi, tuż przed Zbytowem. Kryminalni zabezpieczali na miejscu wszelkie ślady. fot. Inez Padowska

Poszkodowany trafił z obrażeniami głowy i klatki piersiowej do szpitala w Inowrocławiu. Sprawca nie udzielił pomocy, uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło we wtorek 9 sierpnia o 17.10 w Gębicach przy ul. Leśnej. Na zakręcie drogi, około 300 m za rozwidleniem w kierunku Zbytowa, idący poboczem starszy mężczyzna został potrącony przez jadące auto. Mieszkaniec Zbytowa trafił z obrażeniami głowy i klatki piersiowej do szpitala w Inowrocławiu. Świadkami zdarzenia były osoby poruszające się innym autem, które wezwały pogotowie ratunkowe. Na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego, policja, straż pożarna oraz policjanci z wydziału kryminalnego.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany. Jak poinformowała nas mł.asp Magdalena Pollak z KPP Mogilno, aktualnie trwają czynności celem ustalenia sprawcy oraz dokładnego przebiegu zdarzenia.

Inez Padowska, 10 VIII 2022

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.