Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. JRG Mogilno

Nikt nie odniósł obrażeń. Po 23 osoby podróżujące autobusem przyjechał autobus zastępczy.

REKLAMA

W sobotę 3 grudnia o 9.35 dyżurny KP PSP w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego opel meriva z autobusem marki setra na drodze krajowej nr 25 w Proszyskach (gm. Jeziora Wielkie). W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Mogilno i OSP w Jeziorach Wielkich.

Gdy strażacy dotarli na miejsce zdarzenia, zarówno autobus jak i opel znajdowały się w przydrożnych rowach. Autobusem jechały 23 osoby - nie odniosły obrażeń, wszyscy znajdowali się w autobusie. Oplem jechały 2 niepełnosprawne osoby - także nie odniosły obrażeń.

Strażacy kierowali ruchem i wyciągnęli samochód osobowy z rowu. Po podróżnych z autobusu przyjechał autobus zastępczy. Do czasu przyjazdu pomocy drogowej, policjanci zabezpieczali autobus w rowie.

Marek Holak, 4 XII 2022

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.