Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na spotkaniu obecni będą działacze Prawicy Ziemi Mogileńskiej fot. Damian Stawski

Spotkanie z Jarosławem Gowinem odbędzie się w mogileńskiej bibliotece.

We wtorek, 17 lipca o 18.30 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie odbędzie się spotkanie z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem. Na spotkaniu mają pojawić się również posłowie na Sejm RP, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz, wiceprzewodniczący sejmiku województwa Adam Banaszak, a także lokalni działacze związani z nowo powstałym kołem Prawicy Ziemi Mogileńskiej.

Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom z zakresu wsparcia dla przedsiębiorczości, samorządności lokalnej, a także szkolnictwa wyższego (Ustawa 2.0 - oddziaływanie w miastach powiatowych).

W trakcie spotkania przewidywane są wystąpienia gości oraz lokalnych działaczy związanych z Prawicą Ziemi Mogileńskiej. Goście będą odpowiadać na pytania zadane przez mieszkańców. Te do wtorku do 17.30 można zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zadawanie pytań przewidziane jest również podczas samego spotkania.

Damian Stawski, 16 VII 2018

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.