Na spotkaniu obecni będą działacze Prawicy Ziemi Mogileńskiej fot. Damian Stawski

Spotkanie z Jarosławem Gowinem odbędzie się w mogileńskiej bibliotece.

We wtorek, 17 lipca o 18.30 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie odbędzie się spotkanie z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem. Na spotkaniu mają pojawić się również posłowie na Sejm RP, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz, wiceprzewodniczący sejmiku województwa Adam Banaszak, a także lokalni działacze związani z nowo powstałym kołem Prawicy Ziemi Mogileńskiej.

Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom z zakresu wsparcia dla przedsiębiorczości, samorządności lokalnej, a także szkolnictwa wyższego (Ustawa 2.0 - oddziaływanie w miastach powiatowych).

W trakcie spotkania przewidywane są wystąpienia gości oraz lokalnych działaczy związanych z Prawicą Ziemi Mogileńskiej. Goście będą odpowiadać na pytania zadane przez mieszkańców. Te do wtorku do 17.30 można zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zadawanie pytań przewidziane jest również podczas samego spotkania.

Damian Stawski, 16 VII 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.