Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Krzysztof Brejza (pierwszy z prawej) podczas wizyty marszałka Całbeckiego na terenie gminy Mogilno 10 października fot. Damian Stawski

W okręgu na 10 Krzysztof Brejza pokonał wojewodę Mikołaja Bogdanowicza. Uzyskał 79.054 głosy, a wojewoda 70.836 głosów.

Krzysztof Brejza z Inowrocławia, reprezentujący Komitet Obywatelski ubiegał się o mandat senatora w pojedynku z wojewodą Mikołajem Bogdanowiczem z Kruszwicy, reprezentującym PiS. Okręgiem wyborczym były powiaty: sępoleński, nakielski, żniński, mogileński i inowrocławski.

Na terenie powiatu mogileńskiego obaj politycy stoczyli zażarty i wyrównany pojedynek. Ostatecznie wygrał Krzysztof Brejza z wynikiem 43,71%, a Mikołaj Bogdanowicz uzyskał 43,35%. Bogdanowicz wygrał w gminach Dąbrowa, Jeziora Wielkie i Strzelno. W gminie Mogilno zdecydowanie wygrał Krzysztof Brejza.
Analiza wyborów w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 17 października.

Marek Holak, 14 X 2019

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.