Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dariusz Kurzawa w trakcie kampanii wyborczej odwiedził miedzy innymi seniorów ziemi mogileńskiej podczas ich biesiady fot. Marek Holak

W wyborach do Sejmu RP 13 października Dariusz Kurzawa uzyskał 17.648 głosów.

Powiat mogileński po prawie 25 latach ma ponownie posła. Został nim polityk PSL, wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa. 25 lat temu posłem była także polityk PSL Maria Kurnatowska. W wyborach do Sejmu RP 13 października Dariusz Kurzawa uzyskał 17.648 głosów. Z tego w powiecie mogileńskim 3.371 głosów.

Pozostali kandydaci z terenu powiatu mogileńskiego uzyskali: Aleksandra Stanek z Padniewka (PSL) - 544 głosy, w powiecie mogileńskim 155 głosów; Dariusz Ciesielczyk z Wójcina (PiS) - 1.559 głosów z tego w powiecie mogileńskim 672 głosy; Tomasz Krzesiński z Jezior Wielkich (SLD) - 1.254 głosy z tego w powiecie mogileńskim 319 głosów oraz Marian Mikołajczak ze Strzelna (KO) - 1.581 głosów z tego w powiecie mogileńskim 989 głosów.

Marek Holak, 14 X 2019

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.