Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tak mieszkańców wita w tym roku odświętnie ustrojony ratusz w Mogilnie. Na balkonie anioł - symbol partnerskiego miasta niemieckiego Engelskirchen. fot. Marek Holak

W poprzednich latach było tak, że część osób w trakcie dzielenia się opłatkiem wychodziła z sali sesyjnej Rady Miejskiej. Jak będzie w tym roku, okaże się w środę.

W środę, 18 grudnia odbędzie się w mogileńskiej bibliotece sesja Rady Miejskiej. Radni uchwalą budżet na 2020 rok. Jednak, jak zauważył na zakończenie poniedziałkowych komisji przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Molenda, to także jest ostatnie spotkanie radnych przez świętami Bożego Narodzenia i sesja będzie miała elementy świąteczne.

Z kolędami wystąpią uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Paweł Molenda spytał radnych, czy w trakcie sesji ma być opłatek czy nie, bo potem są niepotrzebne dyskusje. Chciał usłyszeć, jakby to miało wyglądać. W poprzednich latach było tak, że część osób w trakcie dzielenia się opłatkiem wychodziła z sali sesyjnej.

Pytaniu przewodniczącego towarzyszyło jednak milczenie ze strony radnych. Nie padła żadna odpowiedź, czy opłatek ma być, czy ma go nie być. W końcu wiceprzewodniczący Rady Karol Nawrot powiedział, żeby opłatek był: - Kto będzie chciał to sobie weźmie i się podzieli.

Marek Holak, 17 XII 2019

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.