Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Budżet na 2020 rok udało się w końcu przyjąć na sesji 17 stycznia. fot. Roman Wolek

Radnym Rady Miejskiej w Trzemesznie udało się w końcu przyjąć budżet gminy na 2020 rok. Po raz pierwszy budżet miał być głosowany już na sesji 30 grudnia ubiegłego roku. Jednak na najważniejszą w roku sesję przybyło tylko 10 radnych więc zgodnie z propozycją przewodniczącego RM Benedykta Nitki, głosowanie nad projektem budżetu przesunięto na styczeń.

Projekt ten przegłosowany został na sesji 17 stycznia. Zapisano w nim na inwestycje 2.316.653,93 zł. Największą inwestycją zapisaną w projekcie jest rozbudowa i modernizacja remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie. Druga z największych inwestycji  to budowa drogi dojazdowej do browaru w Trzemesznie. Dwie kolejne większe inwestycje to: przebudowa ul. Mogileńskiej i budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej na nowym osiedlu w Rudkach. Za przyjęciem budżetu głosowało 13 radnych. Przeciw był tylko Kacper Lipiński.

                                                                                Roman Wolek, 17 I 2020

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.