W gminie Mogilno udało się powołać komplet - wszystkie składy Obwodowych Komisji Wyborczych. Łącznie jest ich 18 - będą w nich pracować 154 osoby.

Do 15 czerwca pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych mogli dokonywać dodatkowych zgłoszeń kandydatów w siedzibie Urzędu Miejskiego. Skład został uzupełniony i zamknięty. - W ubiegły piątek stwierdzono niedobory w komisjach i do poniedziałku poszczególne komitety miały czas na uzupełnienie składów. Musieliśmy zweryfikować osoby, które zgłosiły swoje kandydatury na wybory 10 maja i dowiedzieć się, czy nadal podtrzymują swoje oświadczenie, że chcą zasiadać w komisji. Niektóre osoby się wycofały ze względów epidemiologicznych, a komitety wyborcze miały nadal możliwość zgłaszania kolejnych kandydatów. Na termin majowy mieliśmy ponad 40 osób, a teraz mamy już komplet - procedurę tłumaczyła podczas wtorkowej rozmowy Weronika Czarnecka z Urzędu Miejskiego w Mogilne.

* W Obwodowej Komisji Wyborcza nr 1 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mogilnie przy ul. Powstańców Wlkp. 33 zasiądą: Karolina Domachowska - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Marzena Gabryszak - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Michał Górzyński - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno, Jakub Łaganowski - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Radosław Marcin Nowak - zgłoszony przez KW Stanisława Żółtka, Paulina Nowakowska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Marta Milena Paluszyńska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Aneta Kinga Sasak - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Kinga Wojciechowska - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego.

* W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Mogileńskim Domu Kultury znajdą się: Marek Władysław Bieganowski - zgłoszony przez KW Rafała Trzaskowskiego, Karina Magdalena Borowiak - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Roman Cyganek - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno, Stanisław Grela - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Radzym Jankiewicz - zgłoszony przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Katarzyna Kasprzak - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Magdalena Kinga Łukasik - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego - Iwona Elżbieta Nowak - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Anna Katarzyna Nurska - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka.

* W obwodowej Komisji Wyborczej nr 3, zlokalizowanej w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie zdeklarowali się zasiąść: Katarzyna Ciesielczyk-Tur - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Roma Teresa Kaczyńska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Adam Lewandowski - zgłoszony przez KW Rafała Trzaskowskiego, Marek Łaganowski - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Marta Pinkowska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Iwona Maria Polacka - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Zuzanna Redmann - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Justyna Skorupińska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Natalia Tyrolczyk - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego.

* Kolejna Obwodowa Komisja Wyborcza z nr 4, mieści się w Centrum Sportowo-Konferencyjnym KS Pogoń Mogilno przy ul. Mickiewicza 42. W jej skład weszli: Wacław Maciej Adamski - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Justyna Magdalena Chojnacka-Wesołek - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Natalia Teresa Dargel - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Paulina Kurzydłowska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Barbara Elżbieta Nowak - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Katarzyna Tomaszewska - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka, Elżbieta Anna Trudzińska-Sobieraj - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Sławomir Stanisław Woźniak - zgłoszony przez KW Rafała Trzaskowskiego, Justyna Hanna Zellek - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka.

* Do Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Zespole Szkół w Mogilnie zgłosili się: Małgorzata Brzustowska - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Anita Katarzyna Buczel - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Aneta Anna Grajek - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka, Halina Hornatkiewicz - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Andrzej Krygier - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Halina Michalak - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Jerzy Stanisław Nowak - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Patrycja Nowak - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Jolanta Maria Wolińska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego.

* W skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6, zlokalizowanej przy Starostwie Powiatowym w Mogilnie (ul. Ogrodowa), weszli: Jagoda Anna Chlebowska - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Remigiusz Chudziński - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno, Danuta Gapińska - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Stefan Harko - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Agnieszka Sylwia Konieczka - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Zuzanna Nowak - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Magdalena Skibiszewska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Marta Aleksandra Tylkowska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Anita Żywica - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka.

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 mieści się w Przedszkolu nr 3 w Mogilnie. Zasiądą w niej: Agnieszka Marlena Kaptur - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Filip Michał Klamecki - zgłoszony przez KW Rafała Trzaskowskiego, Karolina Krajewska - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka, Mariola Kurdykowska-Woźniak - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Krystyna Cecylia Łaganowska - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Anita Teresa Mikołajczyk - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Marta Zuzanna Molenda - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Michał Narożniak - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Inez Ewa Padowska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Weronika Skibiszewska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Monika Zyga - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka.

* Członkami Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8, zlokalizowanej w Szkole Podstawowej w Wylatowie, zostali: Wioletta Domachowska - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Małgorzata Grzegorzewska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Mariola Krawczyńska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Agata Mrówczyńska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Justyna Żanna Nawrocka - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Violetta Skorupińska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Weronika Skowrońska - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Katarzyna Agata Sobkowiak - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Marta Magdalena Światowa - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego.

* W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9 w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie zasiądą: Kamila Elżbieta Batkowska - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Anna Dorota Grajek - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Grażyna Grylewicz - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Henryk Zbigniew Krajewski - zgłoszony przez KW Stanisława Żółtka, Jerzy Kazimierz Lipiński - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Jakub Stanisław Lorek - zgłoszony przez KW Rafała Trzaskowskiego, Agnieszka Małecka - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Julia Magdalena Myszakowska - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Justyna Joanna Pułkownik - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni.

* W skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10 w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce wchodzą: Dariusz Paweł Bubak - zgłoszony przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Elżbieta Bożena Chudzińska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Monika Joanna Częszak - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Sandra Maria Kazik - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Magdalena Maria Kozłowska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Agnieszka Olejniczak - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Grażyna Małgorzata Tyborska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego.

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 zostanie zlokalizowana w Szkole Podstawowej we Wszedniu. Jej członkami zostali: Marcin Furmańczyk - zgłoszony przez KW Krzysztofa Bosaka, Karolina Maria Gębala - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Tomasz Krzysztof Heinich - zgłoszony przez KW Mirosława Piotrowskiego, Agnieszka Kaszyńska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Mariola Kopczyńska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Beata Maria Prill - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Janusz Zdzisław Prussak - zgłoszony przez KW Szymona Hołowni, Łukasz Mikołaj Prussak - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Wojciech Krzysztof Wasilewski - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu).

* W świetlicy wiejskiej w Józefowie, gdzie będzie znajdowała się Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 zasiądą: Anna Bartecka - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Patrycja Brzezińska - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka, Dorota Czarnecka - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Artur Hamerliński - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Magdalena Maria Jańczak - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Agata Kawczyńska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Kinga Anna Lukstaedt - zgłoszona przez Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Janusz Florian Myszkowski - zgłoszony przez KW Mirosława Piotrowskiego, Katarzyna Maria Wasilewska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu).

* W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 13, która swoją siedzibę będzie miała w Szkole Podstawowej w Strzelcach, znaleźli się: Weronika Dominika Handke - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Beata Elżbieta Kaczyńska - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Artur Patryk Kapłoniak - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Martyna Katarzyna Łepska - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Maria Nowacka - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Mateusz Waldemar Rzempowski - zgłoszony przez KW Mirosława Piotrowskiego, Jan Adam Szczególski - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy.

* Członkami Obwodowej Komisji Wyborczej nr 14 w świetlicy wiejskiej w Gębicach zostali: Paulina Dolata - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Urszula Elżbieta Drygalska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Lidia Małgorzata Kleczewska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Monika Patrycja Krotoszyńska - zgłoszona przez KW Piotra Stanisława Bakuna (uzupełnienie składu), Alicja Anna Myszakowska - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Anna Oborska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Artur Oborski - zgłoszony przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Wioleta Małgorzata Stefaniak - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Karol Wojciech Świdowski - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy.

* W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 15 w Szkole Podstawowej w Gębicach zasiądą: Monika Daszkiewicz - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Renata Dola - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka, Patrycja Dolata - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Agnieszka Katarzyna Hałajczak - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Marlena Julita Mrówczyńska - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno, Anna Niedziałkowska - zgłoszona przez KW Andrzeja Dudy, Weronika Małgorzata Pawlaczyk - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Agnieszka Zofia Syta - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Olga Anna Szymkowiak - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno.

* Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 16 w Szkole Podstawowej w Kwieciszewie wygląda następująco: Mariusz Andrzej Baran - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Monika Maria Dylewicz - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnienie składu), Martyna Anna Kowalska - zgłoszona przez KW Stanisława Żółtka, Jolanta Moszkowicz - zgłoszona przez KW Szymona Hołowni, Renata Pawlaczyk - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Jarosław Grzegorz Przybylski - zgłoszony przez KW Mirosława Piotrowskiego, Wiktor Albert Szary - zgłoszony przez KW Roberta Biedronia, Agata Wełnitz - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Iwona Weronika Zarzyka - zgłoszona przez KW Pawła Tanajno (uzupełnieni składu).

* Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17 powstanie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mogilnie przy ul. Powstańców Wlkp. 33, a jej członkowie to: Marta Dola - zgłoszona przez KW Krzysztofa Boska, Gerard Flanc - zgłoszony przez KW Andrzeja Dudy, Ewa Januchowska - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Anna Krawczyńska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia, Barbara Zdzisława Łukomska - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Jarosław Paweł Nowak - zgłoszony przez KW Stanisława Żółtka, Karolina Zielińska - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza.

* Ostatnia, 18 Obwodowa Komisja Wyborcza znajdzie swoją siedzibę w SPZOZ w Mogilnie. W jej skład wchodzą: Anna Agnieszka Chałupniczak - zgłoszona przez KW Władysława Kosiniaka-Kamysza, Lidia Teresa Hornatkiewicz - zgłoszona przez KW Mirosława Piotrowskiego, Agnieszka Maria Nowacka - zgłoszona przez KW Rafała Trzaskowskiego, Urszula Maria Zarychta - zgłoszona przez KW Krzysztofa Bosaka oraz Mariola Katarzyna Zielińska - zgłoszona przez KW Roberta Biedronia.

Justyna Wojciechowska, 19 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.