Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Praca Urzędu Gminy została ograniczona fot. Roman Wolek

Zarażenie koronawirusem wykryto u jednego z pracowników Urzedu Gminy.

Zarażenie koronawirusem stwierdzono u jednego z pracowników Urzędu Gminy w Orchowie. Zgodnie z zaleceniami słupeckiego sanepidu, pracownicy urzędu, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt przebywają na kwarantannie. Wójt Jacek Misztal będzie przebywać na kwarantannie do 22 października.
W związku z tym, od poniedziałku 19 października do czwartku 22 października, Urząd Gminy Orchowo będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie. Wstrzymana została możliwość załatwiania spraw osobiście.
Mieszkańcy mogą się kontaktować z Urzędem Gminy telefonicznie lub drogą e-mailową. Wszelką korespondencję, wnioski oraz inne dokumenty można zostawiać w skrzynce znajdującej się przy drzwiach do urzędu lub kierować przesyłką pocztową.
Istnieje jednak możliwość skorzystania z obsługi kasowej znajdującej się na parterze budynku urzędu, w pokoju nr 3, wejście od ulicy, w godzinach od 8.00 do 14.00. W sprawach pilnych, w szczególności związanych z funkcjonowaniem Urzędu Stanu Cywilnego, możliwe jest osobiste załatwienie sprawy po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod numerem telefonu: 63-26-84-090.

Roman Wolek, 20 X 2020

Kalendarz 2023

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.