Praca Urzędu Gminy została ograniczona fot. Roman Wolek

Zarażenie koronawirusem wykryto u jednego z pracowników Urzedu Gminy.

Zarażenie koronawirusem stwierdzono u jednego z pracowników Urzędu Gminy w Orchowie. Zgodnie z zaleceniami słupeckiego sanepidu, pracownicy urzędu, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt przebywają na kwarantannie. Wójt Jacek Misztal będzie przebywać na kwarantannie do 22 października.
W związku z tym, od poniedziałku 19 października do czwartku 22 października, Urząd Gminy Orchowo będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie. Wstrzymana została możliwość załatwiania spraw osobiście.
Mieszkańcy mogą się kontaktować z Urzędem Gminy telefonicznie lub drogą e-mailową. Wszelką korespondencję, wnioski oraz inne dokumenty można zostawiać w skrzynce znajdującej się przy drzwiach do urzędu lub kierować przesyłką pocztową.
Istnieje jednak możliwość skorzystania z obsługi kasowej znajdującej się na parterze budynku urzędu, w pokoju nr 3, wejście od ulicy, w godzinach od 8.00 do 14.00. W sprawach pilnych, w szczególności związanych z funkcjonowaniem Urzędu Stanu Cywilnego, możliwe jest osobiste załatwienie sprawy po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod numerem telefonu: 63-26-84-090.

Roman Wolek, 20 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.