Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Remigiusz Konieczka

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia anonimowej ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Do 29 stycznia odpowiedzcie na kilka pytań i napiszcie, jak się Wam tu żyje, co się Wam podoba a co koniecznie trzeba zmienić. To zajmie tylko kilka minut!

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Waszym zdaniem są ważne dla rozwoju naszej gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności. Ankietę mogą wypełniać wszyscy mieszkańcy gmin Pałuk i Ziemi Mogileńskiej lub okolic a zajmuje to tylko kilka minut.

Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu „InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w mediach lokalnych w Polsce”. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

Projekt prowadzi Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Rozpocznij wypełnianie ankiety.

(mj), 15 I 2021

Kalendarz 2023

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.