fot. Remigiusz Konieczka

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia anonimowej ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Do 29 stycznia odpowiedzcie na kilka pytań i napiszcie, jak się Wam tu żyje, co się Wam podoba a co koniecznie trzeba zmienić. To zajmie tylko kilka minut!

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Waszym zdaniem są ważne dla rozwoju naszej gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności. Ankietę mogą wypełniać wszyscy mieszkańcy gmin Pałuk i Ziemi Mogileńskiej lub okolic a zajmuje to tylko kilka minut.

Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu „InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w mediach lokalnych w Polsce”. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

Projekt prowadzi Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Rozpocznij wypełnianie ankiety.

(mj), 15 I 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.