Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Urząd Miejski w Strzelnie fot. Magdalena Lachowicz

1 lutego w Urzędzie Miejskim w Strzelnie burmistrz Dariusz Chudziński podpisał umowę na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

PSZOK jest jednym z narzędzi służących zwiększaniu efektywności segregacji i odzysku odpadów, do których mieszkańcy mogą oddawać posegregowane odpady. Punkt ten wraz z całą infrastrukturą pobudowany zostanie za oczyszczalnią ścieków w Strzelnie Klasztornym i powstanie przy udziale środków Regionalnego Program Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w wysokości 1.236.939,27 zł, natomiast gmina do inwestycji dołoży 218.283,23 zł.
Przypomnijmy, że Urząd Miejski zlecił i otrzymał dokumentację projektowo-techniczną aktualizującą budowę PSZOK. Aktualizację wykonała firma Kodek z Poznania za ok. 10.000 zł. Burmistrz zapewnia, że inwestycja zrealizowana zostanie jeszcze w tym roku.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 11 lutego.

Magdalena Lachowicz, 4 II 2021

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.