Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Był radnym Rady Powiatu Mogilno w latach 2006-2010, jednym z działaczy Stowarzyszenia Piast, jednym z inicjatorów i pomysłodawców organizacji Targów Rolnych w Bielicach.

Jerzy Szczotka urodził się 21 września 1954 r. w miejscowości Sarny na Lubelszczyźnie, zmarł 23 kwietnia 2021 roku w Inowrocławiu w wieku 66 lat. Nie mieszkał w Mogilnie od 2017 roku. Był politykiem, działaczem zawsze związanym ze środowiskiem antykomunistycznym, niepodległościowym i prawicowym Mogilna. Związany był z Ruchem Odbudowy Polski Jana Olszewskiego, Stowarzyszeniem Piast oraz Prawem i Sprawiedliwością. Miał zawsze swoje zdanie i nigdy nie bał się publicznie go wyrażać. W 2002 r. startował na fotel burmistrza Mogilna pod hasłem "Ja tu posprzątam".

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 6 maja.

Marek Holak, 29 IV 2021

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.