Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Będzie to gest solidarności wobec narodu ukraińskiego walczącego z rosyjskim najeźdżcą. Będzie to antywojenna manisfestacja. Będzie to protest wobec wojennej polityki reżimu Putina. Będzie to wsparcie dla obywateli Ukrainy, którzy żyją niedaleko nas i obok nas w naszym mieście.

REKLAMA

W poniedziałek 28 lutego o 19.00 przed pomnikiem Powstańca Wielkopolskiego przy Urzędzie Miejskim na ul. Narutowicza w Mogilnie odbędzie się wiec poparcia i solidarności mieszkańców Mogilna z narodem ukraińskim, walczącym o wolność w wojnie z rosyjskim agresorem.

Organizatorzy proszą - jeżeli ktoś ma taką możliwość - o przyniesienie polskich i ukraińskich flag. W programie przewidziano między innymi: odegranie hymnów narodowych, wystąpienie burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego oraz informację o prowadzonych zbiórkach darów.

Przypomnijmy, że miastem partnerskim Mogilna są Brody (położone w obwodzie lwowskim). Wielu mieszkańców tego miasta gościło w przeszłości w domach mogilnian.

Poniżej przeczytasz o liście wsparcia, wysłanym 25 lutego przez burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego do mera Brodów Anatolija Beleja:

http://palukimogilno.pl/artykuly/artykuly-inne/5331-slowa-wsparcia-od-burmistrza-leszka-duszynskiego-i-mieszkancow-mogilna-do-mera-brodow-na-ukrainie

Marek Holak, 27 II 2022

Reklama na stronie

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.