Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Joanna Parada pokieruje szkołą w Markowicach do 2026 roku fot. Magdalena Lachowicz

Powołana przez burmistrza Dariusza Chudzińskiego komisja konkursowa jednogłośnie podjęła pozytywną decyzję i zarekomendowała tę kandydaturę burmistrzowi.

REKLAMA

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku po tym, jak rezygnację ze stanowiska dyrektora tej szkoły złożyła Maria Żukowska, burmistrz powierzył obowiązki dyrektora tej szkoły na 10 miesięcy do 30 czerwca 2022 roku, czyli na okres trwania zajęć edukacyjnych w roku szkolnym Joannie Paradzie, nauczycielce tej szkoły. Już wówczas burmistrz zaznaczał, że na wiosnę ogłoszony zostanie konkurs na stanowisko dyrektora tej placówki.

W wymaganym terminie wpłynęła tylko jedna kandydatura, którą złożyła Joanna Parada. Powołana przez burmistrza komisja konkursowa jednogłośnie podjęła pozytywną decyzję i przedstawiła kandydaturę burmistrzowi. Dariusz Chudziński nie miał żadnych zastrzeżeń i jak nam powiedział, z zadowoleniem powierzył 30 czerwca obowiązki dyrektora szkoły pani Joannie, na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 sierpnia 2026 roku.

Magdalena Lachowicz, 20 VII 2022

Polityka: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Polityka

Więcej: Polityka

loading...
Więcej: Polityka

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.