Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W redakcji Pałuk w Żninie (ul. Sądowa 4) wszyscy zainteresowani mogą uzyskać pomoc inspektora pracy oraz doradców podatkowych.

PORADY PODATKOWE
W redakcji Pałuk raz w miesiącu można zasięgnąć bezpłatnej pomocy doradców podatkowych z Kancelarii Doradztwa Podatkowego Mariusza Gotowicza, którzy zainteresowanych zapraszają na swoje dyżury do pokoju 101 (parter). Odpowiadają oni także na pytania zadane podczas dyżuru za pośrednictwem telefonu (52-30-209-28).
Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników i czytelników, uruchomione zostało specjalne konto mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Na adres ten można przesyłać pytania związane z szeroko rozumianym prawem podatkowym, w tym w szczególności podatkiem dochodowym od osób fizycznych (m.in. ulgi i rozliczenia w zeznaniach rocznych), spadkami oraz darowiznami, podatkami lokalnymi oraz wszelkimi sprawami o tematyce podatkowej.
Dyżury odbywają się w piątki w godzinach 11.00-13.00, a o dokładnych datach spotkań na bieżąco informujemy w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki oraz na naszej stronie internetowej
PORADY INSPEKTORA PRACY
Od kilku lat raz w miesiącu (piątek, 10.00-12.00) w redakcji Pałuk porad z zakresu prawa pracy udziela inspektor Państwowej Inspekcji Pracy Krzysztof Krzemień. Pytania do inspektora pracy można nagrać 4 listopada w godz. 10.00-12.00 dzwoniąc na numer tel. 52-303-00-11. Uwaga. Jest to automat zgłoszeniowy, co oznacza, że pytanie można nagrać tuż po usłyszeniu sygnału (pracownik redakcji nie odbiera tego telefonu). Na podstawie zebranych pytań inspektor pracy przygotuje artykuł wyjaśniający zgłoszone problemy, który następnie zostanie opublikowany w tygodniku Pałuki.
Osoby, które chciałyby zapytać o coś z zakresu prawa pracy mogą także pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści korespondencji wymagane są imię, nazwisko oraz adres. W przypadku ich braku automatycznie zostaje wysłana wiadomość z prośbą o uzupełnienie, a wniosek zostaje przyjęty do realizacji dopiero po uzupełnieniu braków. Zapytania skierowane zostają do sekcji PIP, która w terminie 30 dni zobowiązana jest udzielić odpowiedzi. Jak mówi inspektor pracy Krzysztof Krzemień pytający nie powinni obawiać się ujawnienia swoich danych, ponieważ pracowników PIP obowiązuje tajemnica służbowa.
Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem skrzynek mailowych oraz do osobistego lub telefonicznego korzystania z porad dyżurujących specjalistów.
Odpowiedzi ekspertów na niektóre zadawane do tej pory pytania publikujemy na naszej stronie internetowej.

Najbliższe dyżury specjalistów:

* pytania do inspektora pracy można nagrać 10 lutego w godz. 10.00-12.00 dzwoniąc na automat zgłoszeniowy o numerze 52-303-00-11 (uwaga: po usłyszeniu sygnału nagraj pytanie).

* dyżur doradcy podatkowego: 17 lutego w godz. 10.30-12.30 tel. 52-30-209-28.

 

Mirosława Roszak, 15 I 2023

 

Porady prawne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Porady prawne

Więcej: Porady prawne

loading...
Więcej: Porady prawne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.