Już 25 i 26 sierpnia w Żninie odbędą się XXII Pałuckie Targi Rolne. Poniżej przedstawiamy jak najlepiej dojechać na wystawę, aby zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branż rolniczych, szkółkarskich, paszowych, nawozowych i wielu innych. Podajemy także informacje o przygotowanych miejscach parkingowych.

DOJAZD NA TARGI

Firmy przyjeżdżające na imprezę samochodami powyżej 3,5 ton muszą pamiętać, że dojazd do terenu targowego istnieje wyłącznie od Wenecji (z południa), Białożewina (z zachodu), Jadownik (z zachodu), Murczyna (z zachodu), Januszkowa (z północy) i Wilczkowa (z północy), a przejazd od zachodu przez Żnin nie jest możliwy ze względu na prace przy moście przez Gąsawkę (na ul. Dworcowej). 

PARKINGI

Dla zwiedzających dostępne będą dodatkowe parkingi. Miasto Żnin udostępniło teren przylegający do terenu targowego (między terenem targowym a składem opałowym spółdzielni Rolnik), dzięki uprzejmości właścicieli terenu goście targowi będą mogli też korzystać z parkingów przy Banku Spółdzielczym w Żninie, przy Urzędzie Skarbowym oraz na placu za Urzędem Pracy i na placu firmy Unigum. Dojazdy do tych miejsc będą oznakowane strzałkami "Parking Targowy".

(rk), 22 VIII 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.