Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Grand Prix targów z rąk wójta Dąbrowy Marcina Barczykowskiego odebrała Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dąbrowie na czele z prezesem Tadeuszem Popielarzem (z prawej) fot. Joanna Świetnicka

Na targach, oprócz stoisk wystawienniczych znalazły się również stoiska gastronomiczne, rękodzielnicze, handlowe. Nie zabrakło też konkursów kulinarnych i atrakcji dla dzieci.

W Mokrem 2 września zorganizowane zostały VII Dębowe Targi Rolne. Organizatorzy imprezy zadbali o to, by na terenie Mokrego zgromadzić wystawców, których produkcja bezpośrednio lub pośrednio wiąże się z sektorami rolniczymi.

Podczas imprezy przeprowadzone zostały konkursy kulinarne, których celem była promocja walorów kulinarnych z wykorzystaniem lokalnych receptur. Odbyły się też przejażdżki konne oraz konne pokazy ćwiczeń sportowych, Każdy chętny mógł w międzyczasie oddać krew. Nad bezpieczeństwem zwiedzających czuwali strażacy - ochotnicy z terenu gm. Dąbrowa.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 6 września.

Joanna Świetnicka, 4 IX 2018

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.