Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Stanisław Kolbusz (w środku) po swoim wykładzie odpowiadał na indywidualne pytania rolników fot. Magdalena Lachowicz

Działający przy parafii pw. św. Trójcy w Strzelnie Klub Dobrego Rolnika wraz z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 15 lutego zorganizowali konferencję Probiotechnologia jako element ograniczania skutków suszy i zdrowego odchowu zwierząt.

Do wygłoszenia wykładów zaproszono kilku wybitnych specjalistów w wykorzystania źródeł białka w rolnictwie i zdrowiu człowieka. Program konferencji umożliwił wymianę poglądów i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami instytucji, a producentami.
W programie sobotniej konferencji nie zabrakło wykładu Stanisława Kolbusza ze Stowarzyszenia EkosystEM, Michała Morelowskiego z Dolnośląskiego Akceleratora Technologii i Innowacji, Piotra Królikowskiego - główny hodowca Przedsiębiorstwa Działpol w Działyniu, Bartosza Spychalskiego z Gospodarstwa Rolnego w Kruszynie, Tomasza Harciarka - prezesa Agro-Sorb, Jana Kolbusza z firmy Mikrobiotech.
Na zakończenie konferencji przedstawiciel KPODR w Minikowie omówił program Krajowych Dni Pola w Minikowie. Później wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek.
Konferencję zorganizowali Klub Dobrego Rolnika w Strzelnie i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 20 lutego.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 16 II 2020

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.