Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zakaz wstępu obowiązywał również do lasów miradzkich, także w Przyjezierzu. Od poniedziałku wejścia wcześniej zabezpieczone szlabanami, będą otwarte. fot. Paweł Lachowicz

W czwartek, 16 kwietnia premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji, że zakaz wchodzenia do lasów zostanie zniesiony od poniedziałku, 20 kwietnia.

Decyzja o otwarciu lasów nie oznacza ich pełnego udostępnienia. W celu zapobiegania większym skupiskom ludzi zamknięta pozostaje infrastruktura towarzysząca, w tym specjalne ścieżki edukacyjne, wiaty, miejsca biwakowe oraz parkingi. Podczas spacerów trzeba pamiętać jednak o maseczkach i zachowaniu 2 metrów odległości.
Przypomnijmy, że 3 kwietnia, w związku ze stanem epidemii Lasy Państwowe wprowadziły tymczasowy zakaz wstępu do lasów. Resort środowiska tłumaczył, że decyzja wynikała z faktu, że wiele osób, mimo zagrożenia epidemią, gromadziło się na terenach zarządzanych przez Lasy Państwowe. Nadal obowiązuje zakaz wstępu na place zabaw.

Paweł Lachowicz, 17 IV 2020

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.