Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Taki szyld zawisł na korytarzu Starostwa Powiatowego przy ul. Ogrodowej   fot. Marek Holak

Punkt Informacyjny KRUS w Mogilnie, w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Ogrodowej wystartuje w pierwszy wtorek sierpnia i na początek będzie otwarty dwa razy w miesiącu.

W czwartek, 1 lipca symbolicznie otwarty został Punkt Informacyjny KRUS w Mogilnie. Będzie mieścił się na parterze budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Ogrodowej. Piszemy, że został otwarty symbolicznie, ponieważ tak naprawdę wystartuje dopiero w pierwszy wtorek sierpnia, od 8.00 do 14.00. Konieczne jest jeszcze zawarcie porozumienia KRUS z powiatem oraz pozytywna decyzja radnych powiatowych.

Jak zapowiedzieli przedstawiciele Biura KRUS w Inowrocławiu, punkt mogileński otwarty będzie dwa razy w miesiącu, w dwa wtorki. Jak zaznaczyli, taka sytuacja będzie na początku, gdyż trzeba zorientować się, jak duże zainteresowanie punktem wykażą rolnicy. Dodali jednocześnie, że prawdopodobnie nie do końca wszystkie sprawy będzie można w tym punkcie załatwić. - Wiadomo, że my tutaj wszystkich spraw nie załatwimy w tym punkcie informacyjnym, ale będziemy służyć szeroką informacją. Będziemy posiadać wszystkie wnioski, jakie się u nas składa, tak, że na pewno rolnicy z tego terenu będą mieli łatwiej, żeby pozałatwiać swoje sprawy związane z ubezpieczeniem społecznym.

Starosta Bartosz Nowacki wyraził nadzieję, że najpierw to będzie Punkt Informacyjny, jednak z czasem KRUS uruchomi tutaj w Mogilnie swe biuro.

Marek Holak, 1 VII 2021

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.