Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jesienno - zimowe spotkania z rolnikami w ramach działalności KDR odbywają się w co drugą sobotę o godz. 17.00 w górnej sali Muzeum Ośrodka Kultury Ottona i Bolesława obok kościoła św. Trójcy w Strzelnie fot. Magdalena Lachowicz

W sobotę, 4 lutego odbędzie się kolejne spotkanie rolników i zainteresowanych mieszkańców w Klubie Dobrego Rolnika w Strzelnie.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Podczas sobotniego spotkania gościem rolników będzie profesor Tomasz Piechota z Uniwersytetu Rolniczego w Poznaniu. Jak poinformował nas koordynator wykładów w KDR w Strzelnie dr inż. Ryszard Stanek, tematem spotkania będzie uprawa konserwująca na trudne czasy.  Spotkanie jak zwykle odbędzie się o 17.00  w sali na piętrze Muzeum Ottona i Bolesława, obok kościoła św. Trójcy w Strzelnie.

Magdalena Lachowicz, 31 I 2023

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.