Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Start biegu odbywał się przy plaży głównej ośrodka wypoczynkowego w Przyjezierzu fot. Paweł Lachowicz

1 lipca w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie) odbyła się pierwsza w historii edycja Biegu Przyjaźni.

Była to jedna z atrakcji przygotowanych na inaugurację tegorocznego sezonu wakacyjnego. Na pomysł zorganizowania biegu wpadł mieszkaniec Strzelna Andrzej Caputa, jego celem było wypromowanie Przyjezierza, jako miejsca wypoczynkowego dla osób w każdym wieku, a także nawiązanie do obchodzącej w tym roku 100. rocznicy  Powstania Wielkopolskiego. Wyznaczono dwie trasy biegu na dystansach 5 km i 10 km. Obie trasy biegowe wiodły drogą asfaltową przez lasy w okolicach Przyjezierza i obejmowały jedną pętlę dla każdego dystansu z nawrotką po 2,5 km dla dystansu 5 km oraz po 5 km dla dystansu 10 km. Biegacze wyruszyli ze startu wspólnego przy wejściu na plażę główną. Każdy z uczestników na mecie otrzymał medal okolicznościowy. W sumie w biegu uczestniczyło 269 biegaczy, 140. na dystansie 5 km i 129. na dystansie 10 km.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 4 VII 2018

Kalendarz 2023

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.