Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczniowie podczas rywalizacji fot. Paweł Lachowicz

14 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbył się turniej sportowo-rekreacyjny Pluszowy Miś.

Była to już 29. edycja turnieju. Do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół podstawowych z Wójcina, Rzeszynka i Jezior Wielkich. Turniej składał się z 10 konkurencji, po 5 dla każdej z reprezentacji, w tym jednej konkurencji dla opiekuna. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci artykułów sportowych na wyposażenie szkoły. Ponadto każdy zawodnik z każdej grupy wiekowej otrzymał przygotowany upominek za udział w zawodach. Zawody dofinansowane zostały przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeziorach Wielkich.

Więcej zdjęć w naszej galerii a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 18 II 2018

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.