Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

O wyniku meczu dzieci z dorosłymi zawodnikami zadecydowały rzuty karne fot. Paweł Lachowicz

1 sierpnia w Gębicach (gm. Mogilno) odbył się XVII Turniej im. Leona Dworka, byłego trenera i piłkarza Noteci Gębice.

W tym roku zawodnicy, przyjaciele oraz sympatycy Noteci spotkali się po raz 17. na stadionie w Gębicach, aby wspólnie wspomnieć bliską klubowi osobę Leona Dworka, który w 1990 roku awansował Noteć do Ligi Okręgowej. Był wybitnym trenerem, który z sercem i duszą podchodził do piłki nożnej.

Turniej był również spotkaniem sympatyków, działaczy i byłych zawodników Noteci. W turnieju udział wzięły zespoły: Noteć I Gębice, Zjednoczeni Trzemeszno, Noteć Junior Młodszy, Noteć Seniorki, Oldboy’e Noteć, Rodzice Drużyn Młodzieżowych. Nie liczyły się jednak wyniki, ale spotkanie się po latach i wspominanie anegdot związanych z historią klubu. Nie zabrakło mini meczu rodzice drużyn młodzieżowych kontra dzieci.

Podczas turnieju można było nabyć karnet na najbliższy sezon oraz klubowe gadżety, wśród których były szaliki, kubki, breloki i smycze. Każdy, kto zgłodniał miał możliwość skosztowania kiełbaski z grilla oraz grochówki.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 VIII 2021

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.