O wyniku meczu dzieci z dorosłymi zawodnikami zadecydowały rzuty karne fot. Paweł Lachowicz

1 sierpnia w Gębicach (gm. Mogilno) odbył się XVII Turniej im. Leona Dworka, byłego trenera i piłkarza Noteci Gębice.

W tym roku zawodnicy, przyjaciele oraz sympatycy Noteci spotkali się po raz 17. na stadionie w Gębicach, aby wspólnie wspomnieć bliską klubowi osobę Leona Dworka, który w 1990 roku awansował Noteć do Ligi Okręgowej. Był wybitnym trenerem, który z sercem i duszą podchodził do piłki nożnej.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Turniej był również spotkaniem sympatyków, działaczy i byłych zawodników Noteci. W turnieju udział wzięły zespoły: Noteć I Gębice, Zjednoczeni Trzemeszno, Noteć Junior Młodszy, Noteć Seniorki, Oldboy’e Noteć, Rodzice Drużyn Młodzieżowych. Nie liczyły się jednak wyniki, ale spotkanie się po latach i wspominanie anegdot związanych z historią klubu. Nie zabrakło mini meczu rodzice drużyn młodzieżowych kontra dzieci.

Podczas turnieju można było nabyć karnet na najbliższy sezon oraz klubowe gadżety, wśród których były szaliki, kubki, breloki i smycze. Każdy, kto zgłodniał miał możliwość skosztowania kiełbaski z grilla oraz grochówki.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 VIII 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.