Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po zdobyciu przez Pogoń drugiego gola, zawodnicy Lidera ruszyli do sędziego bocznego, zarzucając mu, że nie widzi fauli piłkarzy z Mogilna   fot. Marek Holak

Pogoń Mogilno kontynuuje dobrą serię. W trzech ostatnich meczach piłkarze zdobyli 14 goli.

IV-ligowa drużyna Pogoni po zwycięstwie 4:1 z BKS-em Bydgoszcz i 5:4 na wyjeździe ze Startem Pruszcz kontynuuje ostre strzelanie. 5 września do Mogilna przyjechał zespół Lidera Włocławek. Przez pierwsze 30 minut toczyła się wyrównana gra. Znamienna dla losów meczu okazała się właśnie 30 minuta. Wtedy na czystą pozycję wychodził Krzysztof Chojnacki i został sfaulowany przez Damiana Figurę. Zawodnik Lidera ujrzał czerwony kartonik, a rzut wolny wykonywał Jacek Wojciechowski. Strzelił precyzyjnie, piłka odbiła się jeszcze od lewego słupka i wpadła do bramki. Bramkarz Lidera nie miał najmniejszych szans na obronę uderzenia. W 39 min drugiego gola dla Pogoni zdobył Jay Jaskólski pewnym strzałem z pola karnego. W tym momencie zrobiło się na boisku bardzo nerwowo, zawodnicy Lidera doskoczyli do sędziego bocznego. Zarzucali mu, że nie widzi fauli zawodników Pogoni. Skutkiem były dwie żółte kartki dla zawodników Lidera.

Po przerwie gra była w miarę wyrównana, ale im bliżej końca meczu pogoniści zyskiwali coraz większą przewagę. W 71 min z rzutu rożnego dośrodkowywał Jacek Wojciechowski i pięknym strzałem głową gola zdobył Filip Śliwiński. Lidera dobił w 85 min Maciej Sieradzki i w 88 min Krzysztof Chojnacki.

Pogoń Mogilno - Lider Włocławek 5:0 (3:0); Pogoń: Paweł Mroziński, Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski, Antoni Krajnyk (43 min Filip Śliwiński), Bartłomiej Karpiński (79 min Adam Kozłowski), Jacek Wojciechowski (79 min Kacper Strzelecki), Krzysztof Chojnacki, Filip Jagielski (69 min Maciej Sieradzki), Maciej Kopiński, Jay Jaskólski (79 min Adam Cieśklewicz), Bartłomeij Delekta; trener Damian Malczewski.

Sport: artykuły sponsorowane