Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tym razem doping trybun w Trzemesznie nie pomógł w odniesieniu zwycięstwa fot. Roman Wolek

Klub z grodu Kilińskiego po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie ligi okręgowej, w meczach barażowych musiał uznać wyższość Korony Wilkowice, z którym przyszło im rywalizować o awans do V ligi.

Pierwszy mecz w Wilkowicach w środę 22 czerwca trzemesznianie przegrali 1:2. W sobotę 25 czerwca w barażowym meczu rewanżowym Zjednoczeni próbowali odrobić straty na własnym boisku. Spotkanie było bardzo zacięte i obydwie drużyny miały swoje dobre sytuacje. Po pierwszej połowie goście jednak prowadzili po bramce w 29. minucie z rzutu karnego. Nadzieje trzemesznian odżyły po wyrównaniu w 73 minucie. Jedak w 87 minucie goście zdobyli kolejną bramkę, ustalając wynik spotkania na 1:2. Ostatecznie więc to zespół Korony cieszył się z awansu do V ligi.

Prezes Zjednoczonych, Karol Łukomski tuż po przegranym spotkaniu zadeklarował, że trzemesznianie w nowym sezonie na pewno będą walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywek.